Drodzy przyjaciele Frassatiego, ogłaszamy z wielką radością, że Jury podjęło decyzję i znamy już laureatów konkursu. Oto nazwiska zwycięzców:

Pierwsze miejsce i bon na zakup sprzętu sportowego o wartości 1000 zł zdobyła: Dominika Rebelka.

Drugie i trzecie miejsce oraz bon na zakup sprzętu sportowego o wartości 500 zł zdobywają: Daniel Profeta i Agnieszka Kaczmarek.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy! Cieszymy się, że podjęliście to wyzwanie i ufamy, że udział w konkursie pozwolił Wam lepiej poznać postać naszego patrona. Mamy też nadzieję, że nie będzie to jednorazowa przygoda. Zatem, oby Pier Giorgio Frassati towarzyszył Wam od tej pory stale w wytrwałym podążaniu „ku Górze”, czego serdecznie Wam życzymy!

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się na Festynie rodzinnym organizowanym przez Parafię bł. Jolanty w Kostrzynie – 16 czerwca br. Festyn rozpoczyna się o godzinie 15:00 i potrwa do 23:00, a towarzyszyć mu będzie wiele atrakcji dedykowanych młodzieży (również związane z Pier Giorgio Frassatim), a całość zakończy koncert muzyki włoskiej. Wręczenie nagród odbędzie się w okolicach godz. 18:00, zachęcamy jednak do udziału w całym wydarzeniu!