To, jak podkreślamy we wstępie do każdego nagrania, podcast dla wszystkich tych, którzy szukają motywacji i inspiracji na swojej duchowej drodze do świętości. Wszyscy zmierzamy, tak, jak Frassati, ku Górze, ale wiedzie tam wiele szlaków. My chcemy pokazać Wam ten, który zostawił nam Pier Giorgio… chcemy go pokazać z różnych możliwych odsłon. Z jednej strony pragniemy pokazywać przykład jego życia, z drugiej strony chcemy stwarzać dla Was przestrzeń do osobistej refleksji, wreszcie – zależy nam bardzo, byście poznali tych, którzy w jakimś zakresie podążyli tym samym szlakiem. Wiadomo, że nie chodzi tu o naśladownictwo – wszyscy mamy być unikatowi na swój sposób. Jednak dobry przewodnik na szlaku jest bezcenny, by nie przegapić cennych widoków i by nie pobłądzić. Warto się od takich przewodników uczyć obierając własną życiową ścieżkę. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co znajdziecie na tym kanale, koniecznie przesłuchajcie wprowadzenie:

Pierwszy z naszych cykli poświęcony jest nagraniom rozważań pierwszosobotnich „Źródło”, które powstały z pomocą portalu misyjne.pl:

Drugi cykl, który pojawił się już na naszym kanale, to „Rozmowy na szlaku”:

W ramach Via Frassati jesteśmy też w trakcie pracy związanej z nagraniem słuchowiska – książki poświęconej osobie Pier Giorgia… Tak więc koniecznie subskrybujcie kanał, by być nami w kontakcie! 🙂