W tym wyjątkowym czasie, kiedy świętujemy zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa, chcemy zaprosić Was do nietypowej akcji. Wypełnijmy razem media społecznościowe pozytywną treścią. Wrzućmy jak najwięcej postów z hasztagiem  #ŻyćNieWegetować – dobrymi cytatami, radosnymi zdjęciami i motywującymi grafikami.

Wykorzystajmy te wyjątkowe zdanie, które zostawił nam Pier Giorgio Frassati, by pokazać światu, że Jezus naprawdę pokonał śmierć i trzeba się radować, trzeba ruszyć z kanapy, trzeba „żyć, nie wegetować”. Jeżeli tylko wierzysz w to – pomóż nam nam zapalić innych!

Skorzystaj z grafik, które udostępniamy na Fanpage’u Stowarzyszenia Accademia Frassati lub udostępnij własne treści, grafiki, zdjęcia z #ŻyćNieWegetować. Jeżeli choć jedna osoba dzięki temu zainspiruje się i zrobi choć maleńką zmianę w swoim życiu – cel zostanie osiągnięty i możesz mieć w tym swój udział!

Każda zmiana musi mieć jakiś początek – razem możemy dać ludziom impuls do działania. Impuls, którego nieraz tak bardzo potrzebują.

16.04.Biedni_nieszczesnicy

Dodaj komentarz