Ambasadorzy Festiwalu

Andrzej Młynarczyk

Kolejny rok z rzędu naszym ambasadorem został Andrzej Młynarczyk. Cieszymy się niezmiernie, że to wspaniałe dzieło swoją osobą wspiera znakomity aktor filmowy i teatralny.

 

 

 

 


Jasiek Mela

Podróżnik i działacz społeczny został kolejnym ambasadorem II Festiwalu Frassatiego. Warto pamiętać, że Jasiek był też ambasadorem Światowych Dni Młodzieży w Krakowie oraz obecnie wspiera również Paradiso 2018


Marcin Kwaśny

fot. Krzysztof Werema

Aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, scenarzysta, który w 2002 roku ukończył

Akademię Teatralną w Warszawie, uzyskując w trakcie studiów prestiżowe stypendium Katarzyny Frank-Niemczyckiej. Znany jest z roli w dramacie „Rezerwat”, oraz głównej roli w filmie „Pilecki”. Marcin jest też twórcą i założycielem fundacji „Między Słowami”. W filmie „Wyklęty”, którego jest producentem zagrał rolę „Wiktora”.


Mateusz Banaszkiewicz

Znany z Kabaretu Młodych Panów oraz ubiegłorocznego Festiwalu Frassatiego, również wspiera tegoroczną edycję i zostaje kolejnym jego ambasadorem.

 

 


Piotr Bajtlik

Aktor teatralny, filmowy i dubbingowy po raz kolejny dołącza do grona ambasadorów Festiwalu. Piotr jest znany z licznych ról dubbingowych, na pewno niejednokrotnie go słyszeliście. Obecnie jest też aktorem Teatru Polskiego w Warszawie.

 


Zbigniew i Magdalena Kaliszukowie

Państwo Kaliszuk po raz kolejny zdecydowali się na wsparcie Festiwalu. Przypomnijmy, że Magdalena jest prawnikiem, publicystką, pisarką, dyrektorem i analitykiem CitizenGo. Zbigniew jest również pisarzem i publicystą. Był ambasadorem Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.